Erbalaban; Aralık Ayı Burs Paraları Öğrencilerin Hesaplarına Yatırıldı

Burhaniye Belediyesi Üniversiteyi Kazanmak Sizden Destek Bizden parolası ile başlatılan 250 Öğrecinin Aralık ayı burs paraları hesaplarına yatırıldı.

Eğitim Destek ve Dayanışma Derneği Başkanı Oktay Erbalaban; Yüksek Öğrenim gören öğrencilerimizin ihtiyaçlarına bir nebze çare olmak maksadı ile, bu öğrenim dönemi için yaklaşık 250 öğrenciye 8 ay boyunca aylık 400 TL destek vermeye 25 Kasım tarihinde başlamıştık. Derneğimizden burs alan öğrencilerimizin hesaplarına Aralık ayı burs paraları yatırıldı.Öğrencilerimizin okullarını bitirene kadar da bu desteklerimiz devam edecektir. İlerleyen yıllarda öğrencilerimize yapacağımız desteklerin daha da büyümesini hedeflemekteyiz. Bu destekleri vermemizde derneğimize çok büyük katkıları olan Başta Belediye Başkanımız Ali Kemal Deveciler’e, Belediye Meclis Üyelerimize ve Dernek yöneticilerimize derneğimiz adına çok teşekkür ederim.

Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK ’ün “Dünyada her şey için, maddiyat için, maneviyat için, muvaffakiyet için en hakiki yol gösterici ilimdir, fendir. İlim ve fennin haricinde yol gösterici aramak gaflettir, cehalettir, delalettir. Milletimizin siyasi, içtimai hayatında, milletimizin fikri terbiyesinde de rehberimiz ilim ve fen olacaktır. Sözlerini kendimize ülkü edinmiş bulunmaktayız Memleketimizin ve gençlerimizin parlak bir geleceğe ulaşabilmesinde tek yolun Eğitimden, İlimden, geçtiğine inanarak gençlerimizin eğitimine katkı sağlayabilmek için tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz dedi.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.