Çocuklar Mutlu Anneler Huzurlu

Burhaniye Belediyesi’nin sosyal belediyecilik anlayışı ile hayata geçirdiği projelerden biri olan Nur Çakıroğlu Albak Çocuk Gündüz Bakımevinde çocuklar mutlu anneler huzurlu.

Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, 100 öğrenci kapasiteli kreşin kayıtlarının devam ettiğini söyledi. Kreşlerin çocukların gelişiminde önemli rol oynağını belirten Başkan Deveciler, “Erken çocukluk dönemi, gelişimin en hızlı olduğu dönemdir. Bu nedenle okul öncesi eğitim, çocuklarımız için hayati öneme sahiptir. Çalışan ailelerimizin büyük ihtiyaç duyduğu tam gün ve yarım gün olarak kreşi hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Kreşimiz 3,4,5 yaş yavrularımızı kapsıyor. Uzman eğitmenlerimiz eşliğinde düzenli oyun, uyku ve yemek saatlerimizle çocuklarımızın fiziksel, zihinsel, sosyal ve duygusal olarak gelişimlerine destek oluyoruz.” diye konuştu.

Çocuklarını Nur Çakıroğlu Albak çocuk gündüz bakımevine yollayan anneler çocuklarımız okuldan hiç ayrılmak istemiyorlar. Okullarında çok mutlu olduklarını görünce bizlerde çok huzurlu oluyoruz. Çocuklarımız ve bizler için yapılan en güzel hizmetlerde başta Belediye Başkanımız Ali Kemal Deveciler ve emeği geçen katkı veren herkese çok teşekkür ediyoruz dediler.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.