Burhaniye Belediyespor Yalova Kadıköy Maçı Hazırlıklarına Başladı

Burhaniye Belediyespor Ayvalıkgücü Belediyespor ve Bigaspor yenilgilerinden sonra deplasmanda oynadığı Bozcaadaspor’u 1-0 yenerek toparlanma sürecine girdi.

Deplasmanda karşılaştığı Bozcaadasporu 86. Dakikada Berat,ın attığı golle 1 – 0 yenen burhaniye Belediyespor kötü gidişe son verdi. Önümüzde ki Pazar Günü kendi saha seyircisi önünde 8. Sırasa bulunan Yalova Kadıköyspor ile karşılaşacak olan Burhaniye Belediyespor bu maçıda kazanarak üst sıralara çıkmak için mücadele edecek. Burhaniye Belediyespor teknik direktörü Ahmet  Saray Bozcaada maçını kazanarak kötü gidişe son verdik. Bu hafta kendi sahamızda karşılaşacağımız Yalova Kadıköyspor maçınıda kazanarak puan cetvelinde üst sıralara çıkacağız. Bu karşılaşmanın hazırlıklarına teknik ve taktik olarak başladık. Hiçbir rakibimizi küçümsemeden çıkıp oynayacağımız güzel futbol ile seyircimize güzel bir maç izeltirken 3 puanıda kendi hanemize yazdıracağız dedi.

Haftanın Maçları: Yalova Altınovaspor- Yalovaspor, Bandırma Etispor- Gönen Belediyespor. Ayvalıkgücü Belediyespor- Bigadiçspor, Burhaniye Belediyespor- Yalova Kadıköyspor, Bigaspor- Bozcaadaspor.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.