Burhaniye İlçe Spor Güvenlik Kurulu Toplantısı Yapıldı

2021-2022 sezonunda Burhaniye’de yapılacak olan spor müsabakalarının güvenli ve huzurlu bir ortamda gerçekleşmesini sağlamak amacıyla,Burhaniye Kaymakamı İlyas Memiş başkanlığında İlçe Spor Güvenlik Kurulu Toplantısı gerçekleştirildi.

Kaymakamlık toplantı salonunda yapılan toplantıda 6222 Sayılı Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanun çerçevesinde spor müsabakalarında istenmeyen olayların önüne geçilmesi için alınması gereken tedbirler, spor müsabakalarının huzurlu bir ortamda sorunsuz bir şekilde yapılabilmesi için alınması gereken tedbirler ile katılımcıların talep ve görüşleri görüşüldü.

Toplantıya Kaymakam İlyas Memiş , Kaymakam Adayı Merve Ayşe Arslan , İlçe Emniyet Müdürü Yasin Dikmetaş, İlçe Jandarma Komutan Vekili Serkan İrez, Belediye Başkan Yardımcısı Tamer Midilli, Zabıta Amiri Yüksel Yüce, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Faruk Kendigelen, Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Aslan Alparslan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bora Zihni ve ilçemizde faaliyet gösteren spor kulüp temsilcileri katıldı.

11

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.