8 Eylül Kurtuluş Kupası Turnuvası Pazar Günü Yapılan Ödül Töreniyle Sona Erdi

Burhaniye Belediyespor Kulübü, Balıkesir Gençlik Spor İl Müdürlüğü ve TSF işbirliği ile düzenlenen 4 kategoride 160 oyuncunun katıldığı Burhaniye 8 Eylül Kurtuluş Kupası turnuvası Burhaniye Atatürk Spor Salonunda gerçekleşti.

2 gün süren turnuvada birinciler belli oldu. 8 yaş altı kategoride Emir Saygın Dal , Beril Topuz, 10 yaş altı Kategoride Kemal Bulut, Eylül Tümer, 14 yaş altı kategoride Begüm Dağhan ve Alper Tezcan birinciliği alırken, açık kategoride Atakan Akkaya birinci oldu .

Dereceye giren sporculara ödüllerini ve kupalarını Burhaniye Kaymakamı İlyas Memiş ,Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, İl Gençlik ve Spor Müdürü Lokman Arıcıoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bora Zihni, Başkan Yardımcısı Murat Yazgan ve Belediye Meclis Üyeleri ile Belediye Spor Kulübü Temsilcileri tarafından taktim edildi. TSF Temsilcisi Nigar İdiz,  Yaklaşık beş yıldan bu yana düzenlediğimiz sayısız turnuvalarımıza bir yenisini daha ekledik Başta desteğini hiç bir zaman esirgemeyen Burhaniye Belediye Başkanımız Ali Kemal Deveciler’e Burhaniye Belediye Spor Kulübü Yönetim kurulu üyesi Osman Akkoç’a Burhaniye Belediye Spor Kulübü Müdürü Özgür Öztürk’e turnuvanın her detayı ile yakinen ilgilenen Turnuvamızın Başhakemi TSF Balıkesir İl Temsilcimiz Hasan Hüroğlu’na turnuvamıza destek veren Satranç velimiz Mustafa Kılıçlar’a Burhaniye Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Sn:Aslan Alparslan’a en büyük en çok teşekkürde turnuvada canla başla çalışan fedakar hakem kadromuza sonsuz teşekkürler Sağlıklı günlerde diğer turnuvalarımızda görüşünceye dek sağlıcakla kalın Satranç la kalın dedi.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.