Burhaniye İlçe Milli Eğitim Müdürü Bora Zihni Yeni Eğitim Öğretim Yılı Mesajı

Burhaniye İlçe Milli Eğitim Müdürü Bora Zihni 2021-2022 Eğitim Öğretim yılı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Bora Zihni mesajında,Yeni bir eğitim öğretim yılına başlarken sevgili öğrencilerimizi, saygıdeğer meslektaşlarımı ve kıymetli velilerimizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum.

Küresel ölçekte yaşanan salgının olumsuz etkilediği yaşamın normalleşmesi ile birlikte çocuklarımızın  alması gereken eğitim için alınan karar ve tedbirler çerçevesinde, ilçemizde 800 Okul öncesi , 2751 İlkokul öğrencimiz ,2642 ortaokul öğrencimiz ve de 3362 ortaöğretim öğrencimiz, 52 okul ve kurumumuzda 2021-2022 eğitim ve öğretim yılına başlamıştır.

Çok mutluyuz.

Eğitim yuvası okullarımıza öğrencilerimiz ve öğretmenlerimiz ile birlikte tekrar kavuşmanın mutluluğu içinde, ilk adımını atacağımız yeni eğitim-öğretim yılının öğrencilerimize, geleceğimize hayırlı olmasını; bu sürecin sağlıklı ve huzur içinde başarıyla tamamlanmasını temenni ediyorum. Ayrıca, bize emanet edilen gençlerimizin daha temiz, daha sağlıklı ve daha güvenli ortamlarda, gönül rahatlığıyla eğitim alabilmesi için gecesini gündüzüne katarak çalışan, büyük bir çaba içinde hazırlık yapan ilçemizin değerli eğitim kadrosuna teşekkür ediyorum. Zihinlerin inşası ve gönüllerin ihyası gibi kutsal bir görevle çıktığımız bu yolculukta, birlikte yol yürüyeceğimiz eğitimin öncüleri öğretmenlerimize, sağlık, afiyet ve başarılar diliyorum. Her birine ayrı ayrı, en derin sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Hepimizi derinden etkileyen Pandeminin son bulacağı, özlem duyduğumuz sağlıklı ve güzel günlerimizin bir an önce geri geleceğini temenni ederek girdiğimiz bu yeni eğitim ve öğretim yılının, ilçemize ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum ifadelerini kullandı.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.