Burhaniye Belediyesi BURSEM’in Gururu

Burhaniye Belediyesi’nin 2019 yılında Milli Eğitim Bakanlığı izniyle faaliyete geçirdiği Burhaniye Belediyesi Sosyal Etkinlik Merkezi(BURSEM) yeni kursiyerlerini Üniversitelerine yolcu etmenin gururunu yaşıyor.

Ailelerimizin gelir durumuna göre ücretsiz kontenjanın da olduğu, Üniversiteye hazırlık kursu sonucunda TYT-AYT sınavlarında yüzde seksen başarı gösteren öğrencilerimiz bizlere büyük bir gurur yaşattı. Zorlu Pandemi şartlarında da hazırlık kurslarının yıl boyunca gerek yüz yüze gerek Online eğitim ile devam etttiği BURSEM’de öğrencilerimizden bazıları İstanbul Teknik Üniversite(İTÜ) Harita Mühendisliği, İzmir Yüksek Teknoloji Üniversitesi Mimarlık, Kıbrıs Üniversitesi Hukuk( Burslu)Fatih Sultan Mehmet Üniversitesi Hukuk(burslu),Dokuz Eylül Üniversitesi Endüstri Mühendisliği, Uludağ Üniversitesi Psikoloji, Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık, Moleküler Biyoloji ve Genetik, Celal Bayar Üniversitesi Elektrik Elektronik Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği ve İşletme ve Matematik , Hemşirelik, tarih öğretmenliği, Türk Dili ve Edebiyatı, Çocuk Gelişimi gibi bölümleri kazanarak aileleri başta olmak üzere bizlere büyük bir mutluluk yaşattılar.

Yeni dönem kayıtlarımızla 350 öğrencimizle yeni eğitim öğretim yılına hazırız . Kazanan öğrencilerimizi kutluyor, yeni kursiyerlerimize başarılar diliyoruz.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.