Deveciler, Festivalimize Bütün Sanatsever Dostları Bekliyoruz.

Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, Yeni bir festival programı ile yeniden birlikteyiz. 3I. ‘sini düzenleyeceğimiz Ören Kültür Sanat ve Turizm festivalimiz, bu yılda dopdolu bir içerikle sizlerle birlikte olacağız.

Başkan Ali Kemal Deveciler, Kıymetli sanatseverler, bildiğiniz gibi festivaller, bireylerin toplumların sosyal hareketliliğine, estetik düşünce anlayişinin ve duyarlılığının gelişimine direkt ya da dolaylı olarak etki etmektedir. Yaşadığı mekânsal çevreye, içinde bulunduğu topluma duyarlı bireylerin yetişmesinde, bu bireylerin beşeri iletişimdeki estetik anlayışında sanatın ve sanat aktivitelerinin rolü büyüktür. Sizlerde bu düşünceyle kentimize gerek turizm ve gerekse kültür sanat alanında katkı sunacak artı değer yaratacak bir programla coşkulu bir festivali hep birlikte yaşayacağız.

Salgın koşullarının zor ve meşakkatli geçtiğinin farkındayız, festivalimizde tedbirlerimizide alarak, spor yarışmaları, söyleşiler, dinletiler, tiyatrolar ve sosyal etkinliklerle üç gün boyunca sezon sonu yaklaşırken kısa da olsa soluklanıp hoşça vakit geçirmenizi arzu etmekteyiz.

Ören. İskele ve Taylıeli am fi tiyatroda Cem Adriyan, Ziynet Şali, ve 30 Ağustos Zaferimizin yıldönümünde Selda Bağcan bizlerle birlikte olacak.

Daha güzel ve sağlıklı günlerde yine buluşmayı umut ediyoruz dedi.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.