Burhaniye Ticaret Odası’ ndan Teşekkür.

Burhaniye Ticaret Odası Başkanı Mustafa Aysel, Ticaret Odası Sanayi Sitesinin Meclisten geçmesinin ardından teşekkür mesajı yayımladı.

Başkan Mustafa Aysel,Burhaniye Ticaret Odasının üyeleri ile yaptığı ihtiyaç ve beklenti araştırma, anket ve görüşmeleri sonucu “ilçemizde orta ölçek sanayi bölgesi niteliğinde bir sanayi sitesi oluşturulması ihtiyacı” tespit edilmiştir.

Burhaniye Ticaret Odası Sanayi Sitesinin Hayata geçirilmesi ile ;

Firmalar güvenli bir ortamda ve etkin bir şekilde faaliyetlerini sürdürecek, istihdam hacmi ve üretim kapasiteleri artacaktır. Ekonomik etkinliğin artmasına bağlı olarak, elde edilen katma değerler artacak, Üretim miktarının ve ürün çeşitlerinin artması ihracat hacmini gelişmesini tetikleyecektir.

Sonuçta, İlçemiz ekonomik gelişme sürecinde daha avantajlı bir duruma gelecektir.

Burhaniye Ticaret Odası Sanayi Sitesi Projemizin Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclisinden geçirilmesinde emeği geçen,

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ a,Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Yasin Sağay’ a, Burhaniye Belediye Başkanımız Ali Kemal Deveciler’ e, Burhaniye Belediye Başkanı Yardımcımız Murat Yazgan’ a,Balıkesir Büyükşehir Belediyesi İmar ve Bayındırlık Komisyonu Başkanı Ramazan Bahçivan’ a,  Balıkesir Büyükşehir Belediyesi İmar ve Bayındırlık Komisyonu Üyelerine,

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyelerine ve ismini sayamadığımız emeği geçenlere teşekkür ederiz dedi.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.