Burhaniye’de Yardım Kampanyası Koordinasyon Toplantısı Yapıldı

Burhaniye Kaymakamı İlyas Memiş başkanlığında yangın ve sel afetlerinde zarar gören vatandaşlarımıza destek olmak amacıyla AFAD başkanlığı tarafından organize edilen yardım kampanyasına ilişkin koordinasyon toplantısı gerçekleştirildi.

Kaymakamlık toplantı salonunda yapılan AFAD Yardım Kampanyası Koordinasyon Toplantısında; son zamanlarda ülkemizin karşı karşıya kaldığı orman yangınları ile sel afetlerden zarar gören vatandaşlarımızın mağduriyetlerinin bir an evvel giderilmesi için başlatılan yardım kampanyasında kamu kurumları, sivil toplum kuruluşları, yerel yönetimler ve vatandaşlarımızca yapılacak yardımlarla ilgili hususlar görüşüldü.

Toplantıya Kaymakam İlyas Memiş ,Emniyet Müdürü Yasin Dikmetaş , İlçe Jandarma Komutanı V. Serkan İrez, İlçe Yazı İşleri Müdürü Abdurrahim Yardım, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Muhsin Pala, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bora Zihni, Zabıta Müdürü Yüksel Yüce, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıf Müdürü Selçuk Çiftçi, Ticaret Odası Başkanı Mustafa Aysel, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hasan Bayram katıldı.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.