Yaz Tedbirleri Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Burhaniye’de başta denizde boğulma vakaları olmak üzere sahillerde alınan tedbirlerin görüşüldüğü değerlendirme toplantısı Kaymakam İlyas Memiş başkanlığında ilgili kamu kurum temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Kaymakamlık toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıda; vatandaşlarımızın can ve mal emniyetinin korunması ve istenmeyen olayların önlenmesi, koronavirüs salgınıyla milletçe mücadele ettiğimiz şu günlerde sağlık ve hijyen kurallarının gerektirdiği önlemler, vatandaşlarımızın tatil ya da dinlenmek amacıyla sağlıklı ve güvenli koşullarda yüzme ihtiyaçlarının temini amacıyla alınan tedbirler görüşüldü.

Toplantıya Kaymakam İlyas Memiş, Belediye Başkan Yardımcısı Tamer Midilli, İlçe Emniyet Müdürü Yasin Dikmetaş, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Alim Burak Çelik, Sahil Güvenlik Bot Komutanı Dnz. Astsb. Bçvş. Berkan Başaran, İlçe Yazı İşleri Müdürü Abdurrahim Yardım, Zabıta Müdürü Yüksel Yüce, Belediye Sağlık İşleri Müdürü Barış Hakan, Turizm Danışma Müdürü Erkan Bildirici, Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Arslan Alpaslan, Milli Emlak Şefi Nuray Saylan ve İtfaiye Grup Amiri Fahri Tekbaş katıldı.

 

 

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.