Burhaniye Ticaret Odası Sanayi Sitesi Büyükşehir gündeminde

Burhaniye Ticaret Odası, üyelerinin büyük iş yeri ihtiyaçlarına cevap vererek, Burhaniye ekonomik hayatına katkı sunmak ve Bölgemizin ekonomik kalkınmasına paralel olarak istihdam yaratarak toplumun refahını artırmak amacıyla başlatmış olduğu Burhaniye Ticaret Odası Sanayi Sitesi çalışmalarına devam ediyor.

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin Ağustos ayı meclis toplantısı 1. Birleşim Perşembe günü saat 15.00’te Dursunbey Mehmet Akif Ersoy Kültür Merkezi’nde gerçekleşti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ın başkanlığında gerçekleşen Meclis Toplantısında Burhaniye Ticaret Odası Sanayi Sitesi gündeme alınarak görüşüldü.

Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Burhaniye Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Aysel’e söz vererek Büyükşehir Belediye Meclis Üyelerini bilgilendirmesini istedi.

Başkan Aysel, Burhaniye Ticaret Odası Sanayi Sitesinin yapılacağı alan ile ilgili  Meclis Üyelerine detayları aktararak , Sanayi Sitesinde yer alacak işyerlerinin üretimi ve istihdamı arttıracağı ve yeni iş imkanları da yaratarak, yöremiz insanına da yeni iş imkanı sağlanmış olacağı ifade ederek, projenin bir an önce hayata geçirilmesinin ve Büyükşehir Belediye Meclisinin desteklerinin önemine değindi.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.