Kaymakam Ünsal, Denetimlerine Devam Ediyor

Edremit Kaymakamı Turgay Ünsal,  ilçemizde hizmet sunan kamu kurumlarının çalışmalarını yerinde incelemek amacıyla kurum denetimlerine devam ediyor. 

Kamu hizmetlerinin daha hızlı, daha verimli ve  daha etkin sunulması,  vatandaş odaklı hizmet anlayışı ve vatandaş memnuniyetinin artırılması amacıyla ziyaretlerini pandemi tedbirleri çerçevesinde sürdüren  Kaymakam Ünsal, kurum ziyaretleri kapsamında ilk olarak Edremit Zeytincilik Üretme İstasyon Müdürlüğünü ziyaret ederek, Kurum Müdürü Remzi Acarer’den müdürlüğün sunduğu hizmet ve faaliyetler hakkında bilgiler aldı.

Zeytincilik Üretme İstasyon Müdürlüğünün üretim sahası ve fidan satış sahasını gezerek, personelle sohbet eden Kaymakam Ünsal’ın,   ziyaretinden duyduğu memnuniyet dile getiren Zeytincilik Üretme İstasyon Müdürü Remzi Acarer, teşekkürlerini sundu.

Kurum ziyaretlerine Edremit Vergi Dairesi Müdürlüğünde devam eden Kaymakam Ünsal, Kurum Müdürü Mahmut Kuri’den Vergi Dairesi tarafından yürütülen hizmetler ve faaliyetler hakkında bilgiler aldı.

Vergi Dairesi Müdürlüğünün birimlerini gezerek personelle sohbet eden Kaymakam Ünsal’ın,   ziyaretinden duyduğu memnuniyet dile getiren Vergi Dairesi Müdürü Mahmut Kuri, teşekkürlerini sundu.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.