Burhaniye Belediye Meclisi Toplandı

Burhaniye Belediyesi Temmuz ayı olağan Meclis toplantısı yapılan yoklamanın ardından saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başladı.

Gündemin 1. Maddesi Ticaret Odası ve Ziraat Odası Yönetim Kurullarının da katılımı ile Murakabe Heyetince istifa ettikleri belirtilen Çiftçi Malları Koruma Meclisine aynı kanunun 9. maddesine uygun olarak 5 Asil 5 Yedek Üye Seçimi. (Kapalı oy ile) yapıldı. Yapılan seçim sonucunda  Asil üyeler Zafer Eker, Ali Gezer, Sedat Sönmez, Erol Bıçak ve Ünsan Çalışkan oldular. Yedek üyeler Hasan Eker, Ali Aygül, Yaşar Aydemir, Özer Ocaktürk ve Hasan Dönmez seçildiler.

Burhaniye Kitap Fuarının Ülkemizde yaşanan salgın hastalık (COVID-19) nedeniyle gerekli tedbirlerin alınarak 2021 Yılı Ağustos ayı içerisinde yapılması ile tarihinin ve programının belirlenmesi için Belediye Başkanına yetki verilmesi konusunun görüşülüp Belediye Başkanına yetki verildi.

31. Burhaniye- Ören Turizm Kültür ve Sanat Festivalinin Ülkemizde yaşanan salgın hastalık (COVID-19) nedeniyle gerekli tedbirlerin alınarak 2021 Yılı Ağustos ayı içerisinde yapılması ile tarihinin ve programının belirlenmesi için Belediye Başkanına yetki verilmesi konusunun görüşülüp bu maddede Belediye Başkanına yetki verildi.

Temmuz ayı olağan meclis toplantısı diğer gündem maddeleri olan komisyonlara havaleli dosyalarının görüşülmesinin ardından toplantı sona erdi.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.