Aşı Çalışmaları Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Burhaniye Kaymakamı İlyas Memiş başkanlığında ilgili daire amirleri ve oda başkanlarının katılımıyla koronavirüsle mücadelede aşı çalışmalarının yaygınlaştırılması hususunda değerlendirme toplantısı yapıldı.

Kaymakamlık toplantı salonunda yapılan toplantıdaBurhaniye’de koronavirüs ile mücadele kapsamında yapılan çalışmalar ve gelinen son durum değerlendirildi. Kaymakam İlyas Memiş, toplantıda yaptığı konuşmasında; koronavirüsle mücadelede normal hayata dönebilmeniz ve halkımızın sağlığı için aşılama çalışmalarının önemli olduğunu, bu kapsamda tüm halkımızın bu çalışmalara katkı sağlaması ve aşlarını gecikmeksizin yaptırmaları gerektiği hususunu ifade ederek kurum amirleri ve oda başkanlarından esnaflarımızın Ve halkımızın aşılarını tez zamanda yaptırmaları hususunda gayret göstermelerini istedi.

Toplantıya İlçe Emniyet Müdürü Yasin Dikmetaş, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Alim Burak Çelik , Belediye Başkan Yardımcısı Tamer Midilli , İlçe Sağlık Müdürü Dr. Faruk Kendigelen, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bora Zihni, Ticaret Odası Başkanı Mustafa Aysel, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hasan Bayram ile Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Cezmi Kazar katıldı.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.