Muhtar Nesrin Yıldırım Etkinliğimize Emek Veren Herkese Teşekkür Ederim

Burhaniye Öğretmenler Mahallesi Muhtarı Nesrin Yıldırım tarafından düzenlenen TEMA Vakfı Burhaniye Temsilciliği, Pegasus Bisiklet Grubunun ve BÖMÇED temsilcilerinin destek verdiği plaj temizleme etkinliği yapıldı.

Öğretmenler mahallesi Muhtarı Nesrin Yıldırım, muhtarlığımız öncülüğünde bugün sahilimizi temizleme etkinliğimize katılan başta her zaman yanımda olan azam Filiz Özdemir Tema vakfı burhaniye şubesi temsilcisi sayın Özgür Aras hocama Bömçet temsilcileri İsmail küçükkahraman’a  Güngör Yakut’a Pegasus bisiklet gurubu temsilcisi Hasan Özdemir’e mahalle sakinlerimiz Sevgi Vaucher’e Necip Günaydın’a Belediyemiz temizlik işleri müdürümüz Çağrı bey’e ve Salih Adıyaman’a ismini sayamadığım emek veren yanımızda olan duyarlı sakinlerimize teşekkür ederim.Sırası ile sahillerimizde temiz deniz temiz plaj etkinliğimiz muhtarlar arkadaşlarımızın dayanışması ile devam edecek. ‘Yeryüzü, bize atalarımızdan miras kalmadı, çocuklarımızdan ödünç aldık’ dedi.

TEMA Vakfı temsilcisi Özgür Aras,Bugün öğretmenler mahallesi sahilimizi temizleme etkinliğimizi Öğretmenler mahallesi Muhtarlığı Tema Burhaniye sorumluluğu, Bömçet temsilcileri Pegasus bisiklet gurubu temsilcileri Belediye ekipleri ,ören ve iskele muhtarları ile gerçekleştirdik. Önümüzdeki günlerde ören ve iskele sahillerini de aynı sorumlulukla temizleyeceğiz dedi.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.