Burhaniye Özkaraman İle Hafifliyor

Burhaniye Belediyesi Diyetisyeni ve Sağlıklı Beslenme Uzmanı Yusuf Kenan Özkaraman tarafından Burhaniyelilerin sağlığı için yapılan çalışmalarda, Belediye Tabipliğinde kişisel beslenme eğitimleri başta olmak üzere vatandaşa sağlıklı beslenme, kilo verme ve kilo alma konularında ücretsiz hizmet veriliyor.

Burhaniye Belediyesi diyetisyeni ayrıca ana sınıfı, ilkokul, ortaokul ve lise düzeyindeki öğrencileri de sağlıklı beslenme hakkında eğitimler de düzenliyor. Halkın beslenme problemlerini ortadan kaldırmak amacıyla her bireyin farklılıklarını göz önünde bulunduran Burhaniye Belediyesi Diyetisyeni düzenlenen beslenme programları ile hiçbir ücret talep etmeden vatandaşlara hizmet vermeye devam ediyor.

Belediye eski Otogar içinde bulunan tabiplik binasında ücretsiz olarak vatandaşlara hizmet veren Diyetisyen, Özkaraman ağırlık kontrolü, yetişkinlerde sağlıklı Beslenme, yaşlılarda sağlıklı beslenme, engellilerde sağlıklı beslenme, hastalıklara yönelik beslenme tedavisi, kullanılan ilaçlara yönelik beslenme tedavisi,  gebe ve emziklilerde sağlıklı beslenme, ek besine geçişte sağlıklı beslenme konularında bilgilendirmeler yaparak, tedavi uyguluyor. Ayrıca tedavi merkezinde Detaylı Vücut test cihazıyla bireylerin genel anlamda vücutlarında bulunan yağ ve kas oranlarıyla kilo dengelerini tespit eden cihazda bulunmakta.  

7’den 77’ye sağlıklı beslenme anlayışı ile her yaş grubundan bireye hitap eden sağlık hizmetleri sunan Burhaniye Belediyesi Diyetisyeni, Mahkeme Mahallesi Hürriyet caddesi. Eski Burhaniye Otogarı Tabiplik binasında ücretsiz hizmet veriyor. Randevu için 0533 145 9366 numarasından vatandaşlar ulaşabilirler.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.