Marshall gezici Salı Günü (Yarın)TIR’ı Burhaniye’li Boyacılar İle Buluşacak

Marshall gezici Tırı Burhaniye İskele Mahallesinde Marina içinde Bugün Burhaniyeli Boyacılar ile buluşarak MYK sınavına girmelerine olanak sağlayacak.

Marshall özel olarak hazırlanmış olan TIR ile il merkezlerine uzak olan yerleşim
birimlerine giderek orada yaşayan ustaların MYK sınavına girmelerine olanak tanıyor.
Firma yurt genelinde yapacağı bu gezilerle boyacılık işiyle uğraşan tüm ustalara
geçerli ustalık belgesine sahip olma imkânı sunuyor.

Türkiye’nin lider boya markalarından Marshall boya ustalarına destek sunmaya devam ediyor. Bugüne kadar 9 binden fazla kişiyi belgesine kavuşturan firma, her yıl düzenlendiği MYK sınavlarını yaygınlaştırmak için bu yıl da şehir merkezlerine uzak olan ustalara özel TIR’ı ile ulaşarak onlara MYK sınavlarına girme imkanı sağlıyor. Ustaların işini kolaylaştırmak için her zaman yenilikçi çalışmalar yaptıklarının altını çizen Marshall Pazarlama Müdürü Pınar Adabağ.Marshall olarak MYK sınavlarına ulaşamayan ustalarımız için özel bir TIR tasarladık. TIR’ımız bu yıl da coğrafi açıdan şehir merkezine uzak olan bölgelerimizi ziyaret ederek oradaki ustalarımıza ulaşacak ve onlara MYK sınavlara katılma imkanı sunacaktır. Marshall olarak hem devlet hem de yerel mülki amirlerden gerekli onayları alarak gerçekleştirdiğimiz bu etkinlikle ustalarımızın hayatına değer katmayı amaçlıyoruz” dedi.

MYK belgesi Uluslararsında geçerli

2015 yılından bu yana ustalar için bir zorunlu tutulan MYK belgesi, ulusal yeterlilikler temel alınarak yapılan ölçme değerlendirme sonucunda veriliyor ve kişiye bir işe başvururken sahip olduğu bilgi, beceri ve yetkinlikleri sergileme olanağı veriyor. Mesleki ilerleme açısından son derece önemli bir belge olan MYK aynı zamanda yurt dışında da geçerli olması ve ustaların gerek kamu gerekse özel kurumlarda çalışabilmesi için gerekli olması açısından önem arz ediyor.

MYK belgesi isteyen ustalarımız iletişim için “belge akademi 5446142089”

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.