İLÇE EMNİYET TEŞKİLATINDAN KAYMAKAM İLYAS MEMİŞ’E ZİYARET

Emniyet Teşkilatının 174. Kuruluş yılı kutlamaları kapsamında, Burhaniye İlçe Emniyet Müdür Yasin Dikmetaş, komiser yardımcısı Yunus Sadi Dinçer, Komiser Yardımcısı Esra Başol, Polis Memuru Nadire Tosun, Polis Memuru Ümit Atman’dan oluşan bir heyet Kaymakam İlyas Memiş’i makamında ziyaret ederek çiçek takdim etti.

4-10 Nisan tarihleri arasında kutlanan Polis Haftası nedeniyle gerçekleşen ziyarette İlçe Emniyet Müdürü Yasin Dikmetaş, Polis Haftası nedeniyle yapılacak etkinlikler hakkında Kaymakam İlyas Memiş’e bilgiler verdi.

Kaymakam İlyas Memiş, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Halkımızın huzur ve güvenliği için geceli gündüzlü çalışan emniyet personelimiz, en temel hizmeti yaparak, hizmetlerin en kutsalını yerine getirmektedir.” dedi. Kaymakam, Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 176. yıldönümünde, şehit olan polislerimizi rahmetle, gazilerimizi saygıyla anarak Emniyet Teşkilatında görev yapan tüm emniyet mensuplarımızın Polis Haftası’nı kutladı.

Emniyet Müdürü Yasin Dikmetaş da Kaymakamımıza Polis Teşkilatına verdiği desteklerden dolayı teşekkür ederek; Polislerimizin mesai kavramı düşünmeden, Asil Milletimizin hizmetinde, kendisine tevdii edilen tüm görevleri yapmaya ve cansiperane çalışmaya devam edeceğini ifade etti.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.