Burhaniye’de Koranavirüs Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Burhaniye Kaymakamı İlyas Memiş başkanlığında daire amirleri, oda başkanları ve merkez mahalle muhtarlarının ayrı ayrı katılımıyla kapsamlı koronavirüsle mücadele değerlendirme toplantıları gerçekleştirildi.

Kaymakamlık toplantı salonunda 10:30’da mahalle muhtarları, 11:00’de oda başkanları ve 11:30’da daire amirlerinin katılımıyla yapılan toplantılarda son dönemde il ve ilçemizde artan koronavirüs vakalarına karşı yapılan çalışmalar ve alınması gereken tedbirler görüşüldü.

Kaymakam İlyas Memiş, toplantıda ilçemizde son dönemde vaka artışları olduğunu, salgınla mücadelede halkımızın daha dikkatli, daha tedbirli olması gerektiğini belirterek, koronavirüs salgınının toplum sağlığı ve kamu düzeni açısından oluşturduğu riski azaltmak ve hastalığın yayılım hızını kontrol altında tutmak için il ve ilçe hıfzıssıhha kurulları tarafından alınan kararlara hassasiyetle uyulması herhangi bir aksaklığa meydan verilmemesi ve denetimlerin yoğun bir şekilde yapılması hususunda uyarılarda bulundu.

Toplantıya İlçe Emniyet Müdür Yasin Dİkmetaş, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Alim Burak Çelik, Belediye Başkan Yardımcısı Tamer Midilli, İlçe Yazı İşleri Müdürü Abdurrahim Yardım, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bora Zihni, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Faruk Kendigelen, İlçe Müftüsü Mustafa Ali Işık, Belediye Zabıta Müdürü Yüksel Yüce, Ticaret Odası Başkanı Mustafa Aysel, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hasan Bayram, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Cezmi Kazar, Ziraat Odası Başkanı Ali Duman, Berberler ve Kuaförler odası başkanı Şükrü Softa ve Merkez Mahalle Muhtarları Katıldı.

 

 

 

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.