AYVALIK VE BEŞİKTAŞ BELEDİYE BAŞKANLARI BULUŞTU

Geçtiğimiz yıl kasım ayında yapılan Ayvalık Belediyesi olağan meclis toplantısında Ayvalık ve Beşiktaş Belediyeleri arasında kurulan kardeş şehir ilişkisini geliştirmek amacıyla atılan adımların ardından karşılıklı ziyaretler devam ediyor.

Geçen mart ayında Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin’i makamında ziyaret etmiş, karşılıklı görüş alışverişinde bulunulmuştu. Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin de önceki gün, meclis üyeleri Merih Arslan, Özge Toygar, Ethem Vardı, Hüseyin Ergin, Ali Jale Semih Varol ve Özel Kalem Müdürü Arda Bayri’den oluşan heyetle birlikte bu kez Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat’ı makamında ziyaret etti.

Ayvalık Belediyesi heyetini kabul eden Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, kültür, sanat, spor, müzik, sinema ve tiyatro gibi kısa ve uzun vadeli projelerle buluşmaların devam edeceğini belirterek heyette yer alanların her birine Beşiktaş forması hediye etti. Başkan Mesut Ergin de, birikim ve tecrübelerin paylaşılması amacıyla bir araya gelip bilgi alışverişinde bulunmaya devam edeceklerini söyledi. Belediye Başkanı Mesut Ergin,”Belediyelerimizin hizmetlerinin ve faaliyetlerinin geliştirilmesi ekonomi, sosyal yaşam, kültür, sanat ve spor gibi alanlarda karşılıklı işbirliği yapılması, bilgi birikimi ve tecrübelerin paylaşılması amacıyla bir araya gelip bilgi alışverişinde bulunduk. Bu buluşmaların devamı gelecek” dedi.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.