Kaymakamı İlyas Memiş Başkanlığında İlçe Hıfzıssıhha Kurulu Toplantısı Yapıldı

Burhaniye Kaymakamı İlyas Memiş başkanlığında, koronavirüsle mücadelede alınan tedbirlerin kapsamlı olarak değerlendirildiği ilçe hıfzıssıhha kurulu toplantısı gerçekleştirildi.

Toplantıda son dönemdeki il ve ilçe hıfzıssıhha kurul kararlarının değerlendirmesi yapılarak koronavirüs salgınıyla mücadelede ilçemizde alınan tedbirler gözden geçirilmiş ve yapılması gereken çalışmalar değerlendirilmiştir. Koronavirüs salgınının toplum sağlığı ve kamu düzeni açısından oluşturduğu riski azaltmak ve hastalığın yayılım hızını kontrol altında tutulması ve uygulamalarda herhangi bir aksaklığa meydan verilmemesi için alınan kararların tüm kurumlarımız tarafından takip edilmesi hususları görüşüldü.

Kaymakamlık toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya İlçe Emniyet Müdür Yasin Dikmetaş, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Alim Burak Çelik, Belediye Başkan Yardımcısı Tamer Midilli, İlçe Yazı İşleri Müdürü Abdurrahim Yardım, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü İzzettin ZENGİN, İlçe Tarım ve Hayvancılık Müdürü Muhsin Pala, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Faruk Kendigelen, İlçe Müftüsü Mustafa Ali Işık, Belediye Zabıta Müdür V. Şerafettin Cücü, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hasan Bayram, Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Şükrü Softa Katıldı.

Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.