Körfezexpres
13.Ağustos.2018
Bu haber 433 defa okundu.

Yaklaşan Kurban Bayramı nedeniyle vatandaşların bayram tatilini huzur içinde geçirmelerini sağlamak amacıyla Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı başkanlığında ilgili kurum ve kuruluş müdürlerinin katılımıyla bayram tedbirleri toplantısı gerçekleştirildi.

Kaymakamlık makamında düzenlenen toplantıdaKurban Bayramı öncesi ve bayram süresince alınacak önlemler ele alındı. Kurban Bayramı’nda vatandaşların sorun yaşamaması için kurban satış ve kesim yerlerinin insan, hayvan ve çevre sağlığı yönünden uygun hale getirilmelerinin sağlanması, denetimlerinin yapılması, iş yerlerinin gıda yönünden denetlenmesi, sağlık bakımından gerekli tedbirlerin alınması, turizm beldelerimizi ziyarete gelen tatilcilerin rahat bir şekilde tatillerini geçirebilmeleri için asayiş kontrollerinin arttırılması, yollarda trafik tedbirlerinin ve denetimlerinin artırılması, elektrik kesintileriyle ilgili önlemlerin alınmasıvb gibi kararlar alındı.
Gerçekleştirilen toplantıya; Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı, Edremit Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ertaş, İlçe Jandarma Komutanı Özkan Kavak, İlçe Emniyet Müdürü Zafer Sönmez, Körfez Koordinasyon Daire Başkanı Fatih Aka, İlçe Yazı işleri Müdürü Nurşen Salman, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Recep Özbudak, İlçe Sağlık Müdürü Dr. İbrahim Burak Can, Akçay Turizm Danışma Bürosu Müdür V. Mehmet Akpınar ve Milli Parklar Mühendisi Yasir Özerhan katıldı.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

L3D7

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28