Körfezexpres
29.Aralık.2017
Bu haber 369 defa okundu.

Vali Ersin Yazıcı, Karesi'de mahalle muhtarları ile kahvaltıda bir araya geldi.

Vali Ersin Yazıcı, Muhtarlarla Buluşma İlçe Toplantıları çerçevesinde Karesi'ye bağlı mahallelerin muhtarlarıyla bir araya gelerek, sorun ve taleplerini dinledi.
Vali Yazıcı programda yaptığı konuşmada düzenli olarak ilimizdeki Muhtarlarla bir araya geldiklerini ifade ederek bu toplantıları önemsediklerini söyledi.
O SORUMLULUĞU LÜTFEN HİÇ UNUTMAYINIZ
Vali Yazıcı, muhtarların üzerinde çok önemli bir sorumluluk olduğunu belirterek, O sorumluluğu lütfen hiç unutmayınız. Mutlaka unutmuyorsunuzdur. Halkın tüm dertleriyle dertlenmek, onlara aracı olmak birinci vazifeniz. diye konuştu.
HER GÖRÜŞMEMİZ BALIKESİR İÇİN
Muhtarların önemli bir görev yaptığını dile getiren Vali Yazıcı, Sizler bizim çalışma arkadaşımızsınız. Bizim görevimiz zor durumdaki vatandaşlarımıza devletin şefkat elini uzatmaktır. Bana göre sizin de öncelikli vazifeniz bu olmalıdır. Bunun dışında diğer talepleri de ilgililere iletmelisiniz. Vatandaşlarımızın devletimize ihtiyaç duyduğunda çalacakları ilk kapı Muhtarlıklarımız olmaktadır. İnsanların teveccühünü kazanmak kadar dünyada güzel bir şey yok. Vazife yaptığınız mahallelerimizdeki vatandaşlarımızın her birine selamlarımızı iletmenizi sizlerden rica ediyorum. Her görüşmemiz Balıkesir'imizin daha yaşanılabilir bir kent olmasına büyük katkı sağlıyor. İstişare toplantılarımıza planlı bir şekilde devam edeceğiz. ifadelerini kullandı.
Muhtarlar, birebir çözüm bulma noktasında toplantının çok faydalı geçtiğini belirtip Vali Yazıcı'ya toplantının düzenlenmesinden dolayı memnuniyetlerini ifade ederek teşekkür ettiler.
Muhtarların talep ve sorunlarına çözüm üretmek amacıyla Karesi'de düzenlenen programa, Vali Ersin Yazıcı, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Karesi Kaymakamı Abdülkadir Demir, Karesi Belediye Başkan Vekili Hüseyin Özgen ile mahalle muhtarları katıldı


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

T3L8

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28