Körfezexpres
29.Aralık.2017
Bu haber 374 defa okundu.

Edremit ilçesinde 2017-2018 sezonunda gerçekleşecek spor karşılaşmalarında kurumlar tarafından alınacak tedbirlerin görüşüldüğü İlçe Spor Güvenlik Kurulu toplantısı Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı başkanlığında yapıldı.

Kaymakamlık makamında gerçekleşen Edremit İlçesi Spor Güvenlik Kurulu toplantısına; Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı, Belediye Başkanı Kamil Saka, İlçe Jandarma Komutanı Özkan Kavak, İlçe Emniyet Müdürü Tolga Alpay, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Fethi Bilge, İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç, İlçe Sağlık Müdürü Dr. İbrahim Burak CAN, Taraftar Temsilcisi Seçil Tüzen, Kulüp Temsilcisi Ahmet Tozkan katıldı.
Edremit genelinde gerçekleştirilecek spor müsabakalarında alınacak önlemler ve tedbirleri konuşulduğu toplantıda konuşma yapan Kaymakam Ali Sırmalı: “6222 Sayılı Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesi Kanunu gereğince; İlçemizde yapılacak olan spor müsabakalarında müsabaka öncesinde, esnasında veya sonrasında, gerekli güvenlik önlemlerini almak, tedbirler koymak ve uygulanacak kuralları belirlemek üzere kurul üyelerimizin katılımıyla bu toplantıyı gerçekleştirmekteyiz. İlçemizde spor müsabakalarında özellikle centilmenliğin, sportmenliğin ön planda tutulması birinci önceliğimizdir. Bu sebeple gerek kamu kurumlarımız gerekse spor kulüplerimiz ve seyircilerimiz ile birlikte gerekli tüm tedbirlerin eksiksiz bir şekilde alınması gerekmektedir. Bu kapsamda Edremit ilçemizde spor müsabakaları ile ilgili gerekli tüm tedbirleri almış bulunmaktayız. dedi.
Gerçekleştirilen toplantıda Edremit'te yapılacak spor karşılaşmalarında centilmenliğe ve sportmenliğe uygun bir müsabaka sezonu geçirilmesi temennisinde bulunuldu.Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

Q5I0

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28