Körfezexpres
24.Ağustos.2012
Bu haber 5877 defa okundu.

Burhaniye Belediyesi girişine konulan kredi yükleme cihazları, vatandaşları mesai saatleri dışında mağdur olma durumundan kurtardı.

Burhaniye Belediyesi girişine konulan kredi yükleme cihazları, vatandaşları mesai saatleri dışında mağdur olma durumundan kurtardı.
Kredi yükleme işlemleri sadece mesai saatleri içerisinde yapılabilirken bu cihazlar sayesinde tatillerde ve mesai saatleri dışında da kredi yükleme şansı buluyorlar. Kredi yükleme noktalarında aboneler kendileri yükleme yapabilirken, 3 metreküp suyu avans olarak hiçbir ücret vermeden alabiliyorlar. Daha sonra yükleme noktalarında asıl yüklemelerini yaparlarken aldıkları avans kredi düşülüyor.
Abonelerin su kullanım miktarlarının hesaplanması ve kullanım bedelinin peşin olarak ödenmesi esasına dayanan bir ödeme sistemi olan akıllı kart sisteminde her sayaca bir abone kartı tanımlıdır. Bu kartlarla abone yükleme merkezlerinden istediği miktarda kredi yükleyebilen aboneler artık mesai saatleri dışında da kartlarına kredi yükleme işlemi yapabilecekler.
İşletme Müdürü Sinan Gözen ? vatandaşlarımızı mağdur etmemek adına bu tür bir uygulamaya geçtik. Normalde mesai saatleri dışında kredi yüklemesi yapamayan abonelerimiz artık mesai saatleri dışında da bu cihazlar sayesinde avans olarak kredi yükleyebilecekler? dedi.
Sadece mesai saatleri dışında ve tatillerde devrede olan kredi yükleme noktaları Burhaniye Belediyesi girişinde abonelere hizmet vermeye başladı.
Haber ve foto.Burhaniye Belediyesi Basın Bürosu


Haber Yorumları
64x64

Mustafa Kaçar

17.08.2019
Belediye önünde bu makinalar yok,sadece Baski nin yükleme yerinde varmış
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

F1X5

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28