Körfezexpres
27.Ocak.2021
Bu haber 75 defa okundu.

Göreve geldiği günden bu yana kurum ziyaretleri başta olmak üzere ekonomik ve sosyal alanda faaliyet gösteren işletmeleri de sık sık ziyaret ederek bilgiler alan Kaymakam Ünsal, esnafın ve vatandaşların taleplerini dinliyor.

Ziyaretler kapsamında esnafların sorunlarını ve taleplerini dinleyen Kaymakam Ünsal; “İlçemizde vatandaşlarımızın refahı ve huzuru için çalışma gayreti içerisindeyiz. Özellikle içerisinde bulunduğumuz Covid-19 süreciyle birlikte devletimiz, tüm vatandaşlarımızın ve esnafımızın destekçisi olmuştur ve olmaya da devam etmektedir.
Zor zamanlardan geçtiğimiz bugünlerde bizler de devlet olarak vatandaşlarımızın ve halkımızın her zaman yanındayız. Devlet halkıyla vardır. Bu amaçla ilçemizdeki esnaflarımızı da tek tek ziyaret ederek; sorunlarını dinliyor, onların önerilerini değerlendiriyoruz. Salgınla mücadele kapsamında her türlü tedbiri en üst seviyede alarak çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Kıymetli vatandaşlarımızdan tedbiri elden bırakmamalarını ve kurallara uymalarını rica ediyorum. dedi.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

E7X1

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28