Körfezexpres
17.Ocak.2021
Bu haber 164 defa okundu.

Burhaniye Ticaret Odası Başkanı Mustafa Aysel ve yönetiminin yaptığı girişimler sonucunda TÜVTÜRK gezici araç muayene istasyonu 2020 yılında olduğu gibi 2021 yılında da Burhaniye’de hizmet verecek.

Burhaniye Ticaret Odasınca Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ile yapılan yazışmalar ve TÜVTÜRK’ün Balıkesir yetkili temsilcisi olan 2 K Taşıt Muayene İstasyonları A.Ş. (Tüv Türk A.Ş. İş Ortağı) ile yapılan görüşmeler neticesinde TÜVTÜRK 2020 yılında olduğu gibi 2021 yılında da İlçemizde yaz aylarında artan araç muayene talebine cevap verebilmek için Gezici araç muayene istasyonları ile ilçemizde hizmet vermeye devam edecek.
1) Otomobil, kamyonet ve Minibüs için (ağır vasıta araçlar hariç)
• 29 Mayıs 2021 Cumartesi
• 26 Haziran 2021 Cumartesi
• 17 Temmuz 2021 Cumartesi
• 14 Ağustos 2021 Cumartesi
• 11 Eylül 2021 Cumartesi
günlerinde Gezici araç muayene istasyonu ilçemizde ( Burhaniye Küçük Sanayi Sitesi içerisi Sosyal Tesisler yanı ) adresinde hizmet verecektir. Araçlarını vize yaptırmak isteyen Otomobil, kamyonet ve Minibüs (ağır vasıta araçlar hariç) taşıt sahipleri müracaatları TÜVTÜRK web sitesi üzerinden https:www.tuvturk.com.tr yapacaklardır.
2) Traktör ve Motosikletler için ön talep Burhaniye Şoförler Odamız tarafından toplanacak. Traktör ve Motosikletini vize yaptırmak isteyenler 4221381 numaralı telefonu arayarak
o İsim
o soyisim
o araç plakası
o telefon bilgilerini verecekler ön talep oluşturacaklardır.
Talep miktarı 64 vasıta olduğunda TÜVTÜRK’ün Balıkesir yetkili temsilcisi olan 2K Taşıt Muayene İstasyonları İşletim A.Ş yetkilileri ilçemize gelerek Traktör ve Motosikletlerin ( Burhaniye Küçük Sanayi Sitesi içerisi Sosyal Tesisler yanı ) adresinde muayenelerini gerçekleştireceklerdir.
Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

L9E3

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28