Körfezexpres
12.Ocak.2021
Bu haber 248 defa okundu.

Kuzey Ege’nin parlayan yıldızı Edremit'te “Gülüşünüze sanat katın” sloganıyla açılan Dentart Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği hizmet vermeye başladı.

Pandemi nedeniyle diş klinik ihtiyacının artması üzerine vatandaşların daha hijyenik bir ortamda tedavilerini yaptırabilmeleri amacıyla Hamidiye Mahallesi 529. Sokak yürüyüş yolu üzerinde açılan Özel Dentart Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde; estetik diş hekimliği uygulamalarıyla birlikte protetik tedaviler, çocuk diş hekimliği, endodonti, periodontoloji, cerrahi, implantoloji ve diş hekimliğinde botox uygulamaları yapılıyor.
Diş hekimleri Şerife Acar Halkalı ve Gözde Yakar Akel, uzun yıllar edindikleri mesleki tecrübelerini son teknoloji cihazlarıyla donattıkları Özel Dentart Edremit diş kliniğindeki polikliniklerinde hastalarına hizmet vermeye başladı.
Yeni tip koronavirüs (Kovid -19) önlemleri kapsamında gerçekleştirilen sade açılış töreni ile hizmete giren işyerlerinin kurdelesini kendileri kesen Halkalı ve Akel açılışta yaptıkları konuşmada: “Pandemi dolayısıyla özel diş polikliniklerine olan talep arttı. Biz de hızla büyüyen ve Edremit’e bir ihtiyacı gidermek amacıyla Dentrart Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğini açmayı uygun gördük. Halkımızın daha modern bir ortamda diş tedavilerini yaptırmaları amacıyla el ele vererek polikliniğimize hizmete soktuk.” dediler.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

C4U8

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28