Körfezexpres
10.Ocak.2021
Bu haber 139 defa okundu.

Edremit İlçesi Altınoluk Mahallesi Akçam Caddesinde bulunan bir binada kumar oynandığı bilgisi alan Jandarma ekipleri kumar oynayan 17 kişiyi yakaladı.

Balıkesir Valiliğinden yapılan açıklamada, Alınan duyum üzerine adli makamlardan alınan arama kararına istinaden yapılan arama sonucunda içeride (17) kişinin olduğu, (2) adet masanın ve çay tezgâhlarının bulunduğu ve kumarhane şeklinde düzenleme yapılarak masa üzerinde iskambil kâğıtları, (13.650) TL ve (600) Dolar para bulunduğu tespit edilmiştir.

Kumar oynamak amaçlı bir araya geldiği tespit edilen; bu nedenle halkın sağlığını tehlikeye sokacak şekilde bir arada bulunan C.Y., M.B., C.I., A.T., S.Y., S.B., M.K., İ.K., M.R.E., M.Ş., O.Ç., O.A., M.Ç., S.Ç., İ.B., M.Y. ve M.T. isimli şahıslara sokağa çıkma yasağı ve sosyal mesafeye uymamak, kumar oynamak ve kapalı alanda sigara içmek suçlarından kişi başı (5.009)’ar TL olmak üzere toplam (86.693) TL idari para cezası uygulanmıştır.

Bu olayla ilgili olarak Adli makamların talimatıyla ev sahibi C.Y. isimli şüpheli hakkında “Kumar Oynanması için Yer ve İmkân Sağlama” suçundan yasal işlem başlatılmıştır denildi.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

W1O6

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28