Körfezexpres
7.Ocak.2021
Bu haber 111 defa okundu.

Burhaniye HEM Halk Eğitimi merkezi açtığı ihtiyaç duyulan kursları ile kursiyerlerine öğrenirken üretip gönüllere dokunarak mutluluk dağıtıyor.

Halk Eğitimi merkezi geçmiş dönemlerde Türkiye’nin bazı bölgelerinde seçtiği köy okullarında ki çocuklar için atkı ve eldiven üreterek minik yürekleri ısıtmıştı. Covid-19 nedeniyle okulların kapatılmasından sonra Milli Eğitim Bakanlığı tarafından bazı sınıfların tekrar yüz yüze eğitime başlamasıyla birlikte yüz yüze eğitim alan öğrenciler için koruyucu maske dikerek okullarda dağıtımı yapılmıştı.
Burhaniye Halk Eğitimi merkezi son olarak başlattığı çalışmasında öğretmen ve kursiyerler tarafından Burhaniye Devlet Hastanesinde görev yapan sağlıkçılar için koruyucu önlük dikime başladılar.
Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Bülent Dükancı” Sayın Kaymakamımız İlyas Memiş’ in Talimatları ve Sayın İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Bora Zihni’ nin koordinatörlüğünde Kurumumuz Öğretmenleri ve Kursiyerleri tarafından Burhaniye Devlet Hastanesi Personeline Koruyucu Önlük Üretimi devam etmektedir dedi.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

L0D5

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28