Körfezexpres
6.Aralık.2020
Bu haber 407 defa okundu.

Burhaniye Belediyesi çalışanlarından Balıkesir Tüm Bel Sen Başkanı İlker Omar Demiray ve ailesi Devlet Hastanesi bahçesinde çınar fidanlarını toprakla buluşturdu.

Burhaniye Devlet Hastanesinde Ağustos ayından bu yana tedavi gören annesinin olduğunu belirten İlker Omar Demiray hastanede beklemenin ne olduğunu çok iyi biliyoruz. Hastanemizin yeni yapılmış olmasını da göz önüne alarak hastane bahçesine çınar fidanları dikerek hasta yakınlarının yaz aylarında bu ağaçların altında oturmalarını istedik.
İlker Omar Demiray, İlçemiz Burhaniye Devlet Hastanesinde Ağustos ayından beri tedavisi süren annem Elmas(Kumkumoğlu) Demiray’a desteklerini esirgemeyen tüm hastane doktorlarına, sağlık çalışanları adına hastanemizin bahçesini Çınar ağaçları İle donattık. Ne mutlu ki bana böyle bir imkan tanınındı.Bu konuda desteklerini esirgemeyen çalışkan, başarılı Başhekimimiz Op. Dr. Hamit Çetin hocama,Yoğun bakım doktorumuz Uz. Dr. Serdar Börklü hocama, halen daha annemin tedavisini devam ettiren Dahililiye Uzmanı Dr. Ali Rıza Toksoy hocama ve tüm palyatif merkezi ekibine sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Hastane önü dert yeridir, düşünüp nefes alınacak tek yerdir, acı oradadır, sevinç de, hayatlarımızın kıymetini bildiğimiz tek yerdir, İşte bu çınarların gölgesi, vatandaşımıza biraz olsun soluk olsun istedik sevgi İle kalın dedi.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

O0H5

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28