Körfezexpres
27.Kasım.2020
Bu haber 110 defa okundu.

Burhaniye’de, 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Günü vesilesiyle tüm Türkiye’de eşzamanlı olarak yapılan kadına yönelik şiddet için alınması gereken tedbirlerin görüşülmesi amacıyla Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele Koordinasyon Toplantısı Kaymakam İlyas Memiş başkanlığında Kaymakamlık toplantı salonunda gerçekleştirildi.

Kaymakam İlyas Memiş’in başkanlığında düzenlenen toplantıya, İlçe Emniyet Müdürü Yasin Dikmetaş, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Burak Alim Çelik, Belediye Başkan Yardımcısı Tamer Midilli, İlçe Milli Eğitim Müdürü Bora Zihni, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Faruk Gürkan Kendigelen, İlçe Müftüsü Mustafa Ali Işık, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Selçuk Çiftçi katıldı.
Toplantıda, kadına yönelik şiddetle mücadelede alınması gereken önleyici tedbirler ile kurumlar arası koordinasyonu gerektiren hususlar ve yapılan çalışmalar değerlendirildi.
Toplantı sonrası Kaymakam İlyas Memiş ve kurul üyeleri İlçe Emniyet Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığındaki aile içi şiddetle mücadele birimini ziyaret ederek çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı. Kaymakamımız ardından İlçe Emniyet Müdürlüğü’nün Cumhuriyet Meydanında düzenlemiş olduğu KADES tanıtım ve bilgilendirme standını ziyaret etti.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

T8M2

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28