Körfezexpres
20.Kasım.2020
Bu haber 214 defa okundu.

Burhaniye Belediye Başkan Vekili Oktay Erbalaban mesaisine Sahil Birlik Kooperatifinde şoför esnafı ile bir araya gelerek başladı.

Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler’in izinli olması nedeniyle Başkanlığa vekalet eden Burhaniye Büyükşehir Belediye Meclis üyesi Oktay Erbalaban eski otogarda bulunan Sahil Birlik Kooperatifini ziyaret ederek şoför esnafları ile kahvaltı sofrasında bir araya geldi. Sahil Birlik ve Toplu Taşıma şoförleri ile sohbet eden Erbalaban onların istek ve sorunlarını dinledi. Başkan Vekili Oktay Erbalaban Sahil Birlik Kooperatifinde şoför arkadaşlar ile bir araya gelerek sohbet ettik birlikte kahvaltı yaparak onların belediyemizden isteklerini ve sorunlarını dinledik. Burhaniye Belediyesi olarak yapabileceklerimizi kendilerine ilettik. Ancak Balıkesir Büyükşehir Belediyesinden olan isteklerini de Büyükşehir Belediyesine taşıyarak kendilerine yardımcı olacağımı söyledim. Beni kahvaltı sofralarında ağırlayan bütün arkadaşlara teşekkür ederim dedi.
Sahil Birlik Kooperatifi Başkanı Şenol Kılcı ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti, Bize seçimden seçime gelen siyasetçi lazım değil bize seçildikten sonra da gelip hal hatır soran çayımızı içen siyasiler lazım bugün bizi ziyaret eden sıkıntılarımızı dinleyen Burhaniye Belediye Başkan Vekili Oktay Erbalabana teşekkür ederiz ifadelerini kullanarak dile getirdi.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

D6V1

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28