Körfezexpres
8.Kasım.2020
Bu haber 92 defa okundu.

İçişleri Bakanlığı’nın talimatlarıyla 81 ilde eş zamanlı olarak covid-19 tedbirleri çerçevesinde kapsamlı denetimler, Kaymakam İlyas MEMİŞ öncülüğünde kurum amirleri ve denetim ekipleri tarafından gerçekleştirildi.

İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Jandarma Komutanlığı, Belediye zabıtası, ilçe denetim ekipleri tarafından kapsamlı denetim gerçekleştirildi.
Ticari taksiler, pazar yerleri, şehir içi ve şehirlerarası toplu ulaşım araçları, camiler, lokanta, restoran, kafe, kahvehane, kıraathane, kafeterya, çay bahçesi, sahil bantları, dernek lokalleri, düğün ve nikah yapılan yerler, internet kafesalon ve elektronik oyun yerleri, berberkuaförgüzellik merkezi ve kalabalık oluşturabilecek tüm ortamlarda gerçekleştirilen kapsamlı denetimlerde ekipler vatandaşlarımız ve esnaflarımızı başta maske, sosyal mesafe ve hijyen kuralları olmak üzere alınan tüm tedbirlere ve kararlara uyma hususunda uyarılarda bulundu.
Denetimlerde koronavirüsle mücadelede alınan kararlara uymadıkları tespit edilenlere Umumi Hıfzıssıhha Kanunu’nun ilgili maddeleri gereğince cezai işlemler yapıldı.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

I4A9

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28