Körfezexpres
22.Ekim.2020
Bu haber 88 defa okundu.

“Vali Hasan Şıldak, eşi Fatma Nur Şıldak ile birlikte Altıeylül Yarış Ortaokulu ve Altıeylül Gülser – Mehmet Bolluk Anadolu Lisesini ziyaret etti.”

20.10.2020 Salı günü Altıeylül Yarış Ortaokulu ve Altıeylül Gülser Mehmet Bolluk Anadolu Lisesinde 8 ve 12.sınıf öğrencileri ile bir araya gelen Vali Hasan Şıldak ve eşi Fatma Nur Şıldak’a ziyaretlerinde; Altıeylül Kaymakamı Dr. Oktay Kaya, İl Millî Eğitim Müdürü Yakup Yıldız ve Altıeylül İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çelik eşlik ettiler.
Ziyarette öğrenciler tarafından çiçek takdim edilerek karşılanan Vali Hasan Şıldak ve eşi Fatma Nur Şıldak; “maske – mesafe – tedbir” kurallarını ve Covid-19 salgını ile mücadelede okullarda alınan tedbirleri bizzat yerinde inceleyerek sınıflarında ziyaret ettiği bu yıl sınav heyecanı yaşayan bütün 8 ve 12. sınıf öğrencilerine üstün başarılar diledi.
Okulları ziyaretinde öğretmenler odasında idareci ve öğretmenlerle de bir araya gelen Vali Şıldak, uzaktan eğitim ve yüz yüze eğitim faaliyetleri ile pandemiyle mücadele kapsamında okullarda alınan tedbirler ve yürütülen çalışmalar hakkında idareci ve öğretmenlerle istişarelerde bulundu.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

Z6R1

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28