Körfezexpres
18.Ekim.2020
Bu haber 120 defa okundu.

Burhaniye Belediyesi doğalgaz kazılarından kaynaklı bozulan yolları onarmaya devam ediyor.

Doğalgaz boru hatlarının döşenmesiyle birlikte Burhaniye’nin birçok mahallesindeki bozulan yollar Burhaniye Belediyesi tarafından yapılan çalışmalarla onarılmaya devam ediliyor. Merkez mahallelerinde ki çalışmaların büyük bir çoğunluğunun tamamlandığı çalışmalar Bahçelievler mahallesiyle devam ediyor.
AKSA Doğalgaz firması tarafından Merkez ve sonrasında civar mahallelerde döşenmesi tamamlanan ana hat doğalgaz kazıları sonrası bozulan yollar, abonelik işlemlerinin de tamamlanmasıyla yenilenerek onarılmaya başlandı.
Bahçelievler Mahallesi ana arterleri ve bunlara bağlı ara sokaklarda yapılan abonelik kazı çalışmalarının da sona gelinmesiyle birlikte Belediye de yol yapım çalışmalarına ivedilikle başladı.
Yapılan ana hat ve abonelik kazıları sonrası yolun tekrar kazılmaması ve doldurulan yolların tekrar çökmemesi belirli bir zaman geçmesini bekleyen ve bu yüzden yolları hemen tamir edemeyen Belediye, yağmurların da yağmasıyla birlikte vatandaşın mağdur olmaması için Bahçelievler Mahallesinde yolları tamir etmeye başladı.
Bahçelievler ana arter caddelerine ilk planda parke taş döşemelerini gerçekleştiren ekipler, daha sonra sıcak asfalt ile yolları yamayarak AKSA firması tarafından gaz kaçağı kontrolü yapıldıktan sonra düzenleme işlemlerini gerçekleştirmeye başladı.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

L9E4

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28