Körfezexpres
8.Ekim.2020
Bu haber 137 defa okundu.

“Vali Hasan Şıldak; eşi Fatma Nur Şıldak ile birlikte Karesi İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile Karesi Atatürk İlkokulunu ziyaret etti.”

Pandemi sürecinde alınan tedbirler kapsamında seyreltilmiş eğitim uygulaması ile yüz yüze eğitime 05.10.2020 Pazartesi günü başlayan Karesi İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencileri ve yüz yüze eğitimlerine devam eden Karesi Atatürk İlkokulunun okul öncesi ve 1. sınıf öğrencileri ile bir araya gelen Vali Hasan Şıldak’a ziyaretlerinde; Karesi Kaymakamı Abdulkadir Demir, İl Millî Eğitim Müdürü Yakup Yıldız, Karesi İlçe Milli Eğitim Müdürü Sami Günnü ve İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Özcan Özen eşlik ettiler.
Pandemi kapsamında okullarda alınan tedbirleri yerinde inceleyen Vali Şıldak; idareci, öğretmen ve öğrencilerin pandemi sürecinde belirlenen kuralları eksiksiz biçimde uygulamaları gerektiğini belirtip alınan tedbirlere mutlaka uymalarını tavsiye etti.
Ziyarette Karesi İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin farklı bölümlerinde incelemelerde bulunan Vali Hasan Şıldak, uygulamalı derslerin işlenişini de yakından takip edip yapılan çalışmalarla ilgili idareci, öğretmen ve öğrencilerden bilgi aldı.
Yaptığı incelemeler sonrasında ziyaretlerini tamamlayan Vali Hasan Şıldak, yeni başlayan eğitim öğretim sürecinin idareci, öğretmen ve öğrenciler için hayırlı olmasını diledi.Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

U6M0

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28