Körfezexpres
20.Eylül.2020
Bu haber 162 defa okundu.

Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen programda Kaymakam İlyas MEMİŞ, Garnizon Komutanı Albay Murat Köprücü, Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler Atatürk Anıtına çelenk sundu akabinde saygı duruşu yapıldı ve İstiklal Marşı okundu.

Günün anlam ve önemini belirten konuşmayı Muharip Gazi Nurettin Çınar yaptı. Gazi Nurettin Çınar konuşmasında, Dün olduğu gibi bu günde aynı inançla aziz vatanımızın bölünmez bütünlüğüne saldıranlara karşı kanımızı akıtmaya canımızı feda etmeye hazırız. Bacağım kolum gözüm olmadan da yaşayabilirim. Ama vatanım olmadan yaşayamam diyen gazilerimiz vatan size minnettardır. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehitlerimizin ve ebediyete intikal eden gazilerimizin manevi huzurlarında saygı ile eğiliyor, hayattaki gazilerimize de sağlıklı ve mutlu yaşamlar diliyorum dedi.
Törene Kaymakam İlyas Memiş, Garnizon Komutanı Albay Murat Köprücü, Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, ilçemiz kurum amirleri, siyasi parti ilçe başkanları ve vatandaşlar katıldı.
Program İlçe Jandarma Komutanlığı bahçesinde Törene katılan gazilerle bir araya gelinmesinin ardından son buldu


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

R3J7

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28