Körfezexpres
12.Eylül.2020
Bu haber 206 defa okundu.

Burhaniye İlçe Emniyet Müdürü Yasin DİKMETAŞ başkanlığında, ilçe emniyet müdürlüğünde görevli amir ve polislerden oluşturulan denetleme ekipleri dur durak bilmeden denetimlerine devam ediyor.

Denetim ekipleri tarafından halkımızın yoğun olduğu bölgelerde toplumsal bilincin gelişmesi için Balıkesir Valiliği tarafından hazırlanan covid-19 dan korunma yöntemleri bilgilendirme broşürleri ile ‘Koronavirüs alacağımız tedbirlerden daha güçlü değildir’ sloganı ile bilinçlendirme faaliyetlerine hız kesmeden devam etmektedir.
• Ekiplerin denetiminde iş yerlerinde Dezenfekte olup olmadığı, Ateş ölçüm cihazı olup olmadığı, Müşteri kapasitesi planlamasının olup olmadığı, Masalar arası 1.5 metre sandalyeler arası 1 metre olup olmadığı, hizmet vermekte olan esnafın müşterilerle temaslarına dikkat edip etmediği gibi 14 altın kuralın uygulanıp uygulanmadığı konusunda ince bakış açısı ile değerlendirme yapmakta
• Semt pazarlarına el atan denetim ekipleri maskesiz dolaşılmasına kesinlikle müsaade etmeyecek.
• İlçe Emniyet Müdürümüz her bir vatandaşımız bizim için değerlidir. Koronaviris ile mücadelemize Burhaniyeli olup, kalbi Burhaniye için atan her vatandaşımızın desteklerini bekliyoruz dediği öğrenildi
Burhaniye İlçe Emniyet Müdürlüğünün göstermiş olduğu mücadeleye ve kendilerine destek vermekten mutluluk duymaktayız. Sağlığımız için hepimiz kurallara uyalım. Maskesiz sokağa çıkmayalım. Temizliğe sosyal mesafeye önem verelim.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

B2T7

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28