Körfezexpres
29.Ağustos.2020
Bu haber 373 defa okundu.

İlk Kurulduğu 1982 yılında 500 m2'lik bir işletme iken zamanla pazar ağını genişleterek yaptığı yatırımlarla üretim tesislerini genişletmiştir. Bugün Balıkesir - Burhaniye'de 2 üretim tesisi Çanakkale - Yenice, İzmir - Bergama ve Balıkesir - Ovaköy İlçelerinde olmak üzere 5 üretim tesisi ile gıda sektöründe üretimine devam etmektedir.

2000'li yıllarda modern bir laboratuar kurarak araştım ve geliştirme çalışmalarını kendi bünyesinde yapmaya başlamıştır. Laboratuarında tecrübeli gıda mühendisler ve teknikerleri ile üretime giren her türlü zirai ürünü, üretimin her aşamasında fiziksel, kimyasal ve mikrobiyolojik analizini ve kontrolünü yapmaktadır. Sektörde yeni çıkan teknolojik gelişmeleri, önemi gıda kuruluşlarının, ülkemizde ve Dünya üniversitelerinin yaptığı çalışmaları yakından takip ederek üretimini ve hizmetini sürekli geliştirmektedir.
Burcu Gıda'nın en önemli ilkelerinden biri rengi, kokusu ve damak tadı ile sağlıklı, kaliteli, Türk Gıda Kodeksi'ne ve Türk Standartlarına uygun ürünler üretmektedir. Sektörün en güvenilir şirketleri arasında yer alan Burcu Gıda, insanın sağlıklı bir yaşam sürebilmesi, gelişimini sağlayabilmesi için beslenmenin ne kadar önemli olduğunu bilmektedir. Bu bilinç ile müşterilerine doğal besinlerle, sağlıklı, kaliteli ürünler sunmak için tüm faaliyetlerinde özen ve titizlikle çalışmaktadır. Tüketicinin Burcu ürünlerinden aldığı tat, lezzet ve memnuniyete azami önem vermektedir.
Almış olduğumuz BRC, FSSC 22000, ISO 9001 belgeleri başta olmak üzere uluslararası sertifikalar lezzete olan aşkımız teyit etmişlerdir. Onlarca tesis, binlerce güler yüzlü çalışan, yüzlerce çeşit ürün. Tüm bunlar ne için diye sorulduğunda; ‘Daha fazla lezzet, ülkesine sevdalı, büyük lezzet aşkı için.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

S6K0

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28