Körfezexpres
21.Ağustos.2020
Bu haber 372 defa okundu.

Gömeç AK Parti İlçe Başkanı Arif Dalgıç’ın istifası sonrası boşalan İlçe Başkanlığına geçmiş dönem Belediye Meclis üyesi ve Başkan Yardımcısı Eşref Uslu atandı.

AK Parti Genel Merkezi Balıkesir’in birçok ilçesinde yönetim değişikliğine giderken geçtiğimiz günlerde yaptığı atamlar ile İlçe Başkanlarını görevlendirdi. Arif Dalgıç’ın istifası sonrası boşalan Gömeç AK Parti İlçe Başkanlığı için yapılan temayül yoklamaları sonrasında bu göreve Eşref Uslu getirildi.
EŞREF USLU KİMDİR?
1966 yılı Kütahya İli Tavşanlı İlçesi doğan Eşref Uslu; İlk, Orta ve Lise Öğrenimini Tavşanlı’da tamamladı. Üniversite eğitimini Balıkesir Üniversitesi Dursunbey Meslek Yüksekokulu’nda sürdüren Uslu, 1990 yılında Dursunbeyli olan Ayşegül hanım ile evlendi. Bu evlilikten 4 kız çocuğu babası oldu. 1992 yılında Gömeç’e yerleşen Uslu, burada yıllarca ticaret yaptı. Bu süreçte Refah, Fazilet ve Saadet Partilerinde çeşitli görevlerde bulunan Eşref Uslu, AK Parti’nin kuruluşundan bu yana her kademesinde görev aldı. 2010-2014 yılları arasında Gömeç ilçe Başkanlığı görevini sürdürürken, 2014 yılında yapılan yerel seçimlerinde belediye meclis üyesi olabilmek için istifa eden Uslu, 2014-2019 yıllarında Gömeç ve Balıkesir Büyükşehir Belediye Meclis üyeliği ve Gömeç Belediye Başkan Yardımcısı olarak görev yaptı.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

X0Q4

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28