Körfezexpres
20.Ağustos.2020
Bu haber 270 defa okundu.

Kaymakam İlyas MEMİŞ, İçişleri Bakanlığı’nın talimatıyla 81 ilde eş zamanlı olarak koronavirüs Covid-19 salgın hastalığıyla mücadele çerçevesinde gerçekleştirilen kapsamlı denetimlere katıldı.

İlçe Emniyet Müdürü Yasin DİKMETAŞ, Belediye Başkan Yardımcısı Tamer MİDİLLİ, Burhaniye Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hasan BAYRAM ve Belediye Zabıta Müdürü Yüksel YÜCE’nin de eşlik ettiği denetimlerde esnafları ve vatandaşları tedbirlere uyma hususunda uyaran Kaymakam İlyas MEMİŞ maske, sosyal mesafe ve hijyen konusunda en üst seviyede duyarlı olunması gerektiğini dile getirdi.

Denetimlerin hız kesmeden devam edeceğini söyleyen Kaymakam MEMİŞ, “Yaz aylarını yaşadığımız günlerde ilçemizin nüfusunun artmasıyla koronavirüs covid-19 salgın hastalığının yayılma riski de artmış oluyor. Tüm esnaflarımızı ve vatandaşlarımız devletimizin almış olduğu önlemlere riayet etmeye davet ediyorum. Bizler de idare olarak kamu kurumlarımızla, esnaf odalarımızla ve belediye personellerimizin desteğiyle her türlü önlemi almaya devam ediyoruz. Vatandaşlarımızın toplum sağlığını ilgilendiren ve hayati önemi olan bilhassa sosyal mesafe ve maske takılması hususuna hassasiyet gösterilmesini istiyoruz.” dedi.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

C0U5

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28