Körfezexpres
20.Ağustos.2020
Bu haber 207 defa okundu.

Balıkesir Emniyet müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri faili meçhul hırsızlık olaylarının faillerini başarılı operasyon sonucu yakalandı.

Balıkesir Valiliğinden yapılan açıklamada;Balıkesir'de, 2 ayrı yerde hırsızlık yapan ve farklı dosyalardan da aranması bulunan 2 şüpheli yakalandı. İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri, kentte farklı yerlerde meydana gelen işyerlerinde hırsızlık olayları ile Eskişehir, İzmir, Sakarya ve Tekirdağ’da çeşitli işyerlerinden hırsızlık yapan 2 şüphelinin 06 FUT .. Plaka sayılı araç ile İlimize gelen E.Y. ve K.B. isimli şahıslar oldukları tespit edilmiştir. Şahısların günlük olarak yapılan Otel Sorgusu ve aracın PTS takibinde Eskişehir İlinden Kütahya İl Merkezine seyir halinde olduklarının görülmesi üzerine Kütahya İl Emniyet Müdürlüğü görevlileri ile iletişime geçilerek her iki şüphelinin bahse konu araç ile içerisinde yakalanması sağlanmıştır. Araç içerisinde yapılan arama sonucunda toplam 10 adet ateş ölçer, 2 adet oda kamerası ve 3 adet parfüm ele geçirilmiştir.
Yapılan çalışmalar neticesinde il merkezimiz de 2 faili meçhul olay Eskişehir, İzmir, Sakarya ve Tekirdağ illerinde ise 1 faili meçhul olmak üzere toplamda 6 olay aydınlatılmıştır.
Adli mercilere sevk edilen 2 şüpheli şahıs çıkarıldıkları mahkemece tutuklanmıştır denildi..


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

C8U2

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28