Körfezexpres
11.Ağustos.2020
Bu haber 253 defa okundu.

Burhaniye Belediyesi Sosyal Etkinlik Merkezi eğitim alanında ilk meyvelerini vererek Burhaniye’nin gururu oldu.

Verdiği nitelikli takviye eğitimle LGS’ye giren öğrencilerin başarılarıyla göz dolduran BURSEM, başta Fen liseleri olmak üzere Spor ve Anadolu Liselerine bir çok öğrencisinin yerleşmesini sağladı.
Burhaniye Belediyesi Sosyal Etkinlik Merkezi eğitim alanında kalitesini kanıtlamaya devam ediyor. Binlerce öğrencinin LGS’de ter döktüğü Burhaniye’de, BURSEM’de takviye eğitim almış öğrenciler yüksek puanlarla en kaliteli okullara yerleşti.
Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler’in sosyal belediyecilik anlamında en çok değer verdiği projelerinin başında gelen Sosyal Etkinlik Merkezi BURSEM özellikle asgari ücretli, dar gelirli aileler başta olmak üzere öğrencilere takviye eğitimler veriyor.
Merkezin Burhaniye’de yaşayan aileler için oldukça katkı sağladığını ve birçok çocuğun nitelikli eğitimler aldığını belirten Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler “BURSEM bu sene lise yerleştirmeleriyle ilk tohumlarını attı. BURSEM’de eğitim gören öğrencilerimiz ülkenin bir çok okulu dahil, Burhaniyemiz’de de nitelikli okullara yerleşti. Bu hem bizim hem de ilçemiz için bir gurur kaynağı. Sınavlara katılan tüm öğrencilerimize hayırlı olmasını diliyor. Başarıların devamını temenni ediyorum” dedi.
BURSEM destek kurslarıyla liselere yerleşen öğrenciler
Muhammed Ege BERK – Edremit Fen Lisesi, Batuhan ÖZEN - Edremit Fen Lisesi , Berat AKKAŞ – Ankara Fen Lisesi, Aleyna BİLGİN – Celal Toraman Anadolu Lisesi, Umut AKGÖZ – Burhaniye Anadolu Lisesi, Muhammet Akif YILDIZ – Kayseri Anadolu Lisesi, Havin Eda KOŞAR - Burhaniye Anadolu Lisesi Melek ERDOĞAN - Burhaniye Anadolu Lisesi, Arda Kenan ÇAKIR – Aliağa Anadolu Lisesi, Osman YILDIRIM – Balıkesir Spor Lisesi, Aybala KOCABAŞ - Balıkesir Spor Lisesi, Elif SAĞLAM – Burhaniye Hacımehmet Fevzi Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu, Kadir ÇOĞUL – İmam Hatip Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu, Alperen AKKOCA - İmam Hatip Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu, Melisa YILMAZ – Burhaniye Anadolu Lisesi, İdris Efe AVCI , Halil Can DEMİR, Alper AYGÜN, Oğuzhan MALKOÇ, Kübranur İZCİ, Rıfat Can SUÇIKARANLAR – Kemer Anadolu Lisesini kazandılar.
BURSEM Müdürü Rukiye Güven; Kısa sürede güzel başarılara imza attık. İlk eğitim öğretim yılımızda öğrencilerimiz için gerekli tüm eğitim desteğini verdik vermeye devam edeceğiz. İlk, orta ve lise eğitimi alan Burhaniyeli öğrencilerimize tüm derslerde desteğin yanı sıra sanatsal kültürel etkinliklerle gelişimlerine destek olacak ilçemize değer katmaya devam edeceğiz dedi.Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

L0D4

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28