Körfezexpres
11.Ağustos.2020
Bu haber 247 defa okundu.

Burhaniye Belediyesi Temizlik İşleri ve Sağlık İşler ekipler daha temiz ve hijyen bir Burhaniye için gece gündüz çalışırken çöplerin yerlere atılması emeğe saygısızlık olarak nitelendirildi.

Pandomi başlangıcından bugüne kadar her alanda gece gündüz demeden çalışan Temizlik ve Sağlık İşleri ekipleri emeklerine saygı bekliyorlar. Birçoğumuzun çöp konteynırları yanında geçerken burnumuzu kapatırken Temizlik İşleri ekipleri bizlerin kokusuna dayanamadığımız çöpleri gece gündüz demeden toplamaya devam ediyor. Çöplerin konteynırlara değil de yerlere atılması şikayetleri sonucu Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler Belediye sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda, Değerli hemşehrilerim; Belediyemize bağlı çalışma arkadaşlarım bir taraftan virüsle mücadele tedbirleri, bir taraftan da kavurucu sıcakların etkisinde çöp konteynırlarına atılması gereken çöpleri toplamakla uğraşıyorlar.
Sizlerin sağlığı ve hijyeni için gece gündüz demeden çalışan emekçilerimiz ve daha güzel bir Burhaniye için, çöplerimizi lütfen çöp konteynırlarına atalım duyarlılığınız için teşekkür ederim dedi.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

H2Z7

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28