Körfezexpres
1.Ağustos.2020
Bu haber 313 defa okundu.

İçişleri Bakan Yardımcımız Muhterem İnce, Vali Hasan Şıldak ve yetkililerle birlikte Altınova yol uygulama noktasında Kurban Bayramı nedeniyle alınan tedbirler kapsamında düzenlenen trafik denetimine katıldı.

Kurban Bayramı dolayısıyla trafikte alınan tedbirleri yerinde incelemek için Altınova uygulama noktasını ziyaret eden İçişleri Bakan Yardımcısı Muhterem İnce, Vali Hasan Şıldak ve beraberindekiler, Jandarma ve Emniyet tarafından açılan standı inceledi. Daha sonra araçlardaki sürücü ve yolcularla sohbet ederek onlara çeşitli hediyeler veren Bakan Yardımcısı İnce, vatandaşların Kurban Bayramlarını da kutladı.

‘162 Bin Personel Sahada Olacak'
İçişleri Bakan Yardımcımız Muhterem İnce, 81 İl Valiliğine gönderilen genelge kapsamında bayram süresince 162 binden fazla personelin görev yapacağını söyledi.
“İçişleri Bakanlığı olarak trafik kazalarını en aza indirmek, trafik kazalarındaki ölümleri sıfırlamak için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Bu hedef kapsamında Trafik Güvenliği Strateji Uygulama Belgemizi hazırladık. Bu belgemizi de 81 İl Valiliğimizle paylaştık. Bu kapsamda çeşitli eğitimler, bilgilendirme çalışmaları ve kampanyalar düzenliyoruz. Bu yılda ‘Trafikte Daha İyiye’ adlı bir sloganımız var. Trafikteki kazaları en aza indirmek, ölümlü kazaları sıfırlamak için sahadaki arkadaşlarımız çalışmalarına devam ediyor.” dedi.
Altınova trafik denetlemesinde İçişleri Bakan Yardımcısı Muhterem İnce ve Vali Hasan Şıldak’a Ayvalık Kaymakamı Gökhan Görgülüaslan, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Alb. Tarık Hekimoğlu, İl Emniyet Müdürü Hasan Onar ve diğer yetkililer eşlik etti.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

W4O9

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28