Körfezexpres
30.Temmuz.2020
Bu haber 398 defa okundu.

Burhaniye’nin birçok yerinde Türk telekoma ait olan telefon direkleri birer birer yıkılırken bu duruma seyirci kalan telekoma vatandaş tepkili.

Hizmette sınır yok en kaliteli hizmeti veriyoruz reklamları yapan Türk Telekom reklamların aksine veremediği hizmetleri ile gündemden düşmüyor. Geçtiğimiz günlerde bir okurumuzun yolladığı fotoğraftan da anlaşılacağı gibi sabaha karşı devrilen telefon direği gündüz saatlerinde devrilseydi birinin canı yanabilirdi diyen okurumuz durumu Telekom yetkililerine bildirdikleri halde ne direkleri kaldırdılar nede internet ve telefon bağlantılarını sağladılar. Burhaniye’de birçok yerde devrilmek üzere olan telefon direği var. Türk Telekom bu direkleri yenilmek ve hizmet kalitesini arttırmak için mutlaka birinin veya birilerinin ölmesini mi bekliyor anlayamadık dedi.
Temmuz ayı başında Öğretmenler Mahallesinde yine benzer bir direk devrilmesi sonucu telefon ve internet bağlantılarının kesilmesi sonucu uzaktan eğitim alan ve sınavlara hazırlanan birçok öğrenci mağdur olmuştu.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

P9I4

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28