Körfezexpres
27.Temmuz.2020
Bu haber 171 defa okundu.

Bigadiç İlyaslar ve Hisarköy Mahalleleri arasında Türk Telekom ait iletişim kablolarını çalan şahıs Susurluk Sultançayırında Jandarma tarafından yakalandı.

Balıkesir Valiliğinde yapılan açıklamada; İl Jandarma Komutanlığınca, Bigadiç İlçesi, İlyaslar ve Hisarköy Mahalleleri arasında bulunan Türk Telekom’a ait (1.500) metre haberleşme ve nakil kablosunun kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından çalındığı ihbarı alınmıştır.
Olayın fail ya da faillerinin bulunması amacıyla Bigadiç İlçe J.K.lığı asayiş timleri ile JASAT timlerinden oluşan özel bir ekip kurularak yapılan araştırmalar neticesinde; olayın beyaz renkli camlı panelvan tipi araç ile gerçekleştirildiği tespit edilerek, tüm ana ve tali yollarda yol emniyet ve kontrol devriyeleri oluşturulmuş ve Susurluk İlçesi Sultançayırı Mahallesinde aranan özelliklerdeki 16 … plakalı araç durdurulmuştur. Araçta yapılan kontrolde; yaklaşık (112.000) TL. değerinde olan (1.500) metre haberleşme ve nakil kablosu, ele geçirilerek araç sürücüsü S.Y. yakalanmıştır. Ele geçirilen malzemeler muhafaza altına alınarak şüpheli hakkında adli tahkikata başlanılmıştır denildi.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

E9W4

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28