Körfezexpres
21.Temmuz.2020
Bu haber 183 defa okundu.

Balıkesir Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü İzzet Günal bugün Burhaniye'deydi. Beraberindeki heyetle birlikte Orjan, Bahçelievler ve Ören'de incelemelerde bulunan İzzet Günal'a Büyükşehir ve Burhaniye Belediye Meclis Üyesi Cemal Akkılınç eşlik etti.

BASKİ'nin yetki alanında bulunan altyapı sorunlarını inceleyen İzzet Günal ve Cemal Akkılınç, mevcut sorunlarla ilgili ivedilikle çözüm geliştirileceğini bildirirken, özellikle Bahçelievler'deki ve ORJAN'daki altyapı sorunlarının giderileceğini, içme suyu sıkıntısı ile ilgili de tedbir alacaklarını açıkladılar.

BASKİ Genel Müdürü Günal konuyla ilgili şunları söyledi:

Burhaniye İlçesi Bahçelievler Mahallesi içerisinde yeni imara açılarak altyapı talebi bulunan Ahmet Akın Kültür Merkezi karşısındaki bölge ile Burhaniye Belediye Başkanlığı’nca imara açılarak altyapı imalatları tamamlanmadan uzun bir süreden beri yapılaşma izni verilmeyen ve vatandaşlarımızın mağdur olduğu Ören Mahallesi Orjan Sitesi yanında bulunan bölgede Genel Müdürlüğümüzce proje çalışmaları başlamış ve kısa süre içerisinde tamamlanacaktır.


Haber Yorumları
Bu Haberde Yönetici onayı bekleyen 0 Yorum var.
Habere Yorum Bırak
Güvenlik Kodunu Giriniz

B5T9

Haber İhbarKÖRFEZEXPRES Künye

Sahibi

Orhan TÜFEKÇİLER

Genel Yayın Yönetmeni

Orhan TÜFEKÇİLER

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü

Şenol TORLAK

Webmaster

Ekrem GÖKÇE

Mail

korfezexpres@gmail.com

Tel

0545 280 38 28